Pokazywanie postów oznaczonych etykietą częstochowa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą częstochowa. Pokaż wszystkie posty

poniedziałek, 8 października 2018

Pokaz jesiennej kolekcji marki LILOU

Hej,

dzisiaj przychodzę do Was z pełną relacją z ostatniego wydarzenia w którym miałam okazję uczestniczyć. Kto na bieżąco obserwuje mojego Instagrama ten wie, że 4 października w Częstochowie odbył się event promujący nowe kolekcje biżuterii marki LILOU.

Lilou to marka, która tworzy biżuterie dla każdego z Nas.

"To talizmany szczęścia, miłości, przyjaźni i wspomnień.

100% pięknych emocji.
Tylko Twoich emocji.
Taka jest firma, którą stworzyłam.
Takie jest Lilou." M. Mousson-Lestang


Każdy z Was może sobie dowolnie spersonalizować bransoletkę czy naszyjnik. Bransoletki występują na sznurkach, wstążkach bądź koralikach.

Podczas eventu zostały zaprezentowane najnowsze kolekcje czyli Flowers, Lune, Sunshine oraz Biarritz.



Flowers to kolekcja pełna lekkości i świeżości. Całość składa się z delikatnych kwiatuszków ułożonych w kształt wianka. Kolekcja Lune została zainspirowana tajemnicą księżyca przez co jest stała się bardzo wyjątkowa. Kolczyki z kolekcji sunshine charakteryzują się pięknymi kamieniami, które również zostały pokazane w kolekcji Biarritz.


Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 18. Na wszystkich gości czekał słodki poczęstunek oraz lampka szampana.



 Aby bardziej podkreślić piękno prezentowanych kolekcji zostały one przedstawione na modelkach. 



Po prezentacji wszystkich kolekcji, uczestnicy imprezy przystąpili do oglądania, przymierzania oraz do zakupów. Marka Lilou dla każdej osoby, która dokonała zakupu w tym dniu przygotowała prezenty.









Oprócz pięknej biżuterii modelki miały na sobie najnowszą jesienną kolekcję sukienek firmy Marsala oraz buty firmy Born2Be. Makijaż natomiast został wykonany dzięki uprzejmości firmy Mary Kay. Bardzo dziękujemy tym trzem firmom za dołożenie wszelkich starań aby nasze dziewczyny wyglądały w tym dniu olśniewająco.




------------------------------------------------

Osobiście polecam Butik Marsala oraz Born2be.

---------------------------------------

Miłego wieczoru,
Paulina

piątek, 13 kwietnia 2018

Casual Style

Hej kochani,

dawno mnie tu nie było... jakoś tak brak czasu. Antek chodzi jak szalony i teraz trzeba go gonić po całym domu, stąd chyba mnie tu mało.

Dzisiaj mam dla Was kilka fotek w stylizacji typu bizneswoman :) czarne spodnie i biała koszula to chyba podstawa każdej szafy. Na pewno każda z Was posiada u siebie te dwa ciuszki. Są idealne na każdą okazje. Zarówno czarne spodnie jak i białą koszulę można łączyć z wieloma rzeczami i prawie zawsze będzie to strzał w 10.

Ja połączyłam czarne spodnie i biała koszulę z płaszczykiem w kolorze camel, beżową torebką i szpilkami w kolorze nude.

Jak Wam się podoba takie zestawienie?







Trzymajcie się ciepło kochani,
paaula_lifestyle

wtorek, 13 marca 2018

Czyżby wiosna?

Hej kochani,

ostatnio pogoda nas troszkę rozpieściła .. czyżby to była już wiosna? Bardzo bym tego chciała... bardzo bardzo bardzo.. póki co cieszę się tą piękną pogodą bo podobno za kilka dni ma się znowu ochłodzić.. :(
Korzystając z tej cudownej pogody w miniony weekend udaliśmy się na spacer .. troszkę dziwnie wyglądałam wśród tych wszystkich szarych i czarnych kurtek.. ciekawi jesteście czemu? Zapraszam do obejrzenia zdjęć..




Teraz już wiecie o co mi chodziło? Tak bardzo się ucieszyłam z tej pogody, że postanowiłam to uczcić piękną pudrową różową a zarazem metaliczną kurtką :) no i nie ukrywając wyróżniałam się w tłumie ;) ale szczerze to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało :) a jak jest u Was? Lubicie się wyróżniać na tle innych?






Całość stylizacji dopełniła zwykła biała koszulka, dziurawe jeansy od Reserved i boskie białe sneakersy od Rene. Uwielbiam ten look i już nie mogę się doczekać tej prawdziwej wiosny kiedy to właśnie codziennie będzie można nosić takie outfity :)

Pozdrawiam,
paaula_

wtorek, 27 lutego 2018

Lilou Częstochowa

Hej kochani,

nadszedł czas na krótki post odnośnie mojej wizyty w salonie Lilou w Częstochowie.


Jak wiecie uwielbiam biżuterię tej firmy. Biżuteria wykonana jest ze srebra próba 925 oraz z stopów metali w pozłoceniu 24 karatowym złotem. Jest piękna i wyjątkowa a co najważniejsze można ją personalizować w dowolny sposób.

Macie do wyboru grawerunek ręczny, który zostanie wykonany w każdym salonie Lilou w Polsce i za granicą. Jest to odręczny napis bądź rysunek wykonany przez pracownika danego salonu.

Źródło : www.lilou.pl

Jest jeszcze opcja grawerunku maszynowego, który jest dodatkowo płatny i wykonuje go maszyna. Na taki grawerunek trzeba poczekać kilka dni gdyż nie jest on wykonywalny w salonach.

Źródło : www.lilou.pl

Oprócz możliwości grawerowania elementów macie również możliwość wyobru czy Wasza bransoletka ma być na sznurku, wstążce, skórce czy kryształach. Wybór jest ogromny. Lilou posiada cała gamę kolorów sznurków cienkich oraz grubych czy wstążek. Kryształy występują w kilki kolorach ale za to na tyle uniwersalnych, że pasują do każdej stylizacji. Jeżeli chodzi o skóry to również do wyboru macie kilka kolorów ale uwaga.. skóry są dwustronne także kupując jedną możecie ją nosić na dwa sposoby w dwóch różnych kolorach. Oczywiście dostępne są również bransoletki na łąńcuszkach oraz piękne duże stalowe bransolety.

Źródło :  www.lilou.pl

Firma Lilou dosyć często wprowadza nowości dlatego też cały czas by się chciało mieć to i to aaa i jeszcze to ;) Ostatnio na rynku pojawiła się kolekcja Paw oraz Barok. Kilka słów o kolekcji Paw. W skład jej wchodzą piękne długie kolczyki, pierścionek oraz śliczna bransoleta. To właśnie ta kolekcja skradła moje serce. Jest inna niż wszystkie i jest cudowna.


Źródło: www.lilou.pl



Wkrótce do tej pięknej kolekcji dołączy naszyjnik.



Powiem Wam tak, jak raz kupisz Lilou to już nigdy nie przestaniesz ;) Ja mam bransoletki na sznurkach, wstążkach i kryształach. Mam łańcuszki, które uwielbiam. 

Na sam koniec najważniejsze.. Lilou daje Wam możliwość zapisania się do formularza kontaktowego. Dzięki temu zawsze będziecie na bieżąco. Jesteście zapisani? Jak nie to koniecznie to zróbcie. Ja jestem zapisana i jak tylko ma się pojawić jakaś nowości to od razu mam maila od Liou. Dzięki temu niczego nie przegapię.


To tyle odnośnie tej cudownej marki jaką bez wątpienia jest Lilou. Zapraszam Was na stronę sklepu --> www.lilou.pl gdzie również internetowo możecie komponować bransoletki i je zamawiać.

Mam nadzieje, że post Was się podoba. Jak tak to zostawcie po sobie ślad w postaci komentarza.

Pozdrawiam Was serdecznie
paaula_lifestyle




niedziela, 18 lutego 2018

Dankovski Bag

Hej, Hej

dzisiaj przychodzę do Was z krótką recenzją na temat torebek Dankovski.
Firma Dankovski swoją siedzibę ma w Częstochowie - i tu szok. Powiem Wam, że jestem torebkoholiczką a nie miałam zielonego pojęcia, że takie cuda powstają u nas w Częstochowie. Trafiłam na ślad tych torebek oczywiście na instagramie. Zajrzałam na profil i oniemiałam. Torebki są cudne. Przede wszystkim są inne niż wszędzie. Oryginalne i wyjątkowe, dla oryginalnych i wyjątkowych kobiet. A przecież każda z Nas właśnie taka jest.

Kilka słów o torebce. 

Torebki Dankovski to kopertówki na łańcuszku. Ktoś powie.. wielkie WOW o kopertówkę? Tak, dokładnie tak. Bo to nie są takie zwykłe kopertówki. Kochani cała koncepcja polega na tym, że torebki są drewniane. Tak, tak dobrze widzicie.. Drewniane.. ale nie bójcie się nie całe.. Z wierzchu jest drewno a w środku materiał. Drewno jest miękkie przez co torebka nie jest ciężka. Firma posiada kilka unikalnych modeli torebek gdzie każda ma inny wzór. Kolor wypełnienia torebki też jest w różnych kolorach i co najlepsze? Sami możecie sobie skomponować taki zestaw.





Ja ze swojej strony polecam Wam te torebki bo oprócz tego, że założycie je na wielkie wyjście to spokojnie możecie je nosić do codziennych stylizacji. Ze swojej strony mam dla Was kod rabatowy -10% na hasło paaula10.

Udanych zakupów ;)

Pozdrawiam
paaula_

piątek, 16 lutego 2018

City girl

Cześć,

kochani co tam u Was? Czy Wam też lecą dni jak szalone? Mnie każdy dzień ucieka bardzo szybko. Dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiąc za miesiącem.. czas płynie nie ubłagalnie..
Moja mam zawsze powtarzała, że po dzieciach widać jak czas szybko leci.. i wiecie co? Coś w tym jest. Odkąd mamy Antka to właśnie po nim widzę jak czas szybko biegnie. Całkiem niedawno się urodził a tu już 9 miesięcy jest z nami.. Kiedy? Jak? Dlaczego?
Jak byłam młodsza to gdzieś nie odczuwałam tego płynącego czasu ta jak teraz.. Wy tez tak macie? Mam nadzieję, że tak bo inaczej zacznę się martwić o siebie ;)

Na dzisiaj mam dla Was stylówkę w stylu City Girl czyli idealny zestaw na szybki shooping czy kawkę (w moim przypadku herbatkę) z przyjaciółką.









Płaszczyk z BON PRIX, spodnie od RESERVED, torebka od GUESS oraz buciki od BRILU.PL

Jak Wam się podoba?

Miłego wieczoru,
paaula_


wtorek, 13 lutego 2018

Pink love

Hej, 

dzisiaj przychodzę do Was cała na różowo.. tak, tak uwielbiam ten kolor i wszystkie jego odcienie.
Tak jak Wam pisałam ostatnio postanowiłam przełamać tą szaro-burą porę roku i ostatnio szaleje z pastelami. Ostatnia stylówka bardzo Wam przypadła do gustu, z resztą tak jak i mnie, dlatego też ponownie pojawiam się z pudrowym różem.

 








Pudrowy płaszczy zakupiony wysyłkowo w BON PRIX, plisowana spódnica zakupiona w Niemczech w sklepie PEEK&CLOPPENBURG, torebka firmy ABAKUS i buty oczywiście zakupione u BRILU.PL

Co myślicie o takiej stylizacji?

Miłego wieczoru,
paaula_