Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renee. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą renee. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 13 marca 2018

Czyżby wiosna?

Hej kochani,

ostatnio pogoda nas troszkę rozpieściła .. czyżby to była już wiosna? Bardzo bym tego chciała... bardzo bardzo bardzo.. póki co cieszę się tą piękną pogodą bo podobno za kilka dni ma się znowu ochłodzić.. :(
Korzystając z tej cudownej pogody w miniony weekend udaliśmy się na spacer .. troszkę dziwnie wyglądałam wśród tych wszystkich szarych i czarnych kurtek.. ciekawi jesteście czemu? Zapraszam do obejrzenia zdjęć..




Teraz już wiecie o co mi chodziło? Tak bardzo się ucieszyłam z tej pogody, że postanowiłam to uczcić piękną pudrową różową a zarazem metaliczną kurtką :) no i nie ukrywając wyróżniałam się w tłumie ;) ale szczerze to jakoś specjalnie mi to nie przeszkadzało :) a jak jest u Was? Lubicie się wyróżniać na tle innych?






Całość stylizacji dopełniła zwykła biała koszulka, dziurawe jeansy od Reserved i boskie białe sneakersy od Rene. Uwielbiam ten look i już nie mogę się doczekać tej prawdziwej wiosny kiedy to właśnie codziennie będzie można nosić takie outfity :)

Pozdrawiam,
paaula_

piątek, 9 lutego 2018

Pastelova zima

Hej,

dzisiaj ciąg dalszy zimowych fotek. Tym razem jednak zima w pastelowych odcieniach. Tak naprawdę zawsze zakładamy jasne rzeczy latem a ciemne zimą.. ale czy tak musi być? Otóż nie! Zaszalej i załóż coś jasnego zimą. Będziesz się pięknie komponowała z białym puchem.

Ja tym razem postawiłam na białe spodnie, gruby i ciepły sweterek z Zary oraz białe sneakersy od Rene. Tak, tak dobrze widzicie - białe sneakersy. I powiem Wam, że wcale nie było mi zimno w nóżki ;)





No i co Wy na to? Ja jestem zachwycona :) wystarczy, że na dworze jest szaro i ponuro.. nasza garderoba wcale nie musi być taka.

Pozdrawiam
paaula_

środa, 7 lutego 2018

Biało czerwona zima

Hej kochani,

dzisiaj ponownie przychodzę do Was z moim ulubionym czerwonym sweterkiem. Może Was zanudzam już nim ale powiem Wam, że jest on idealny na takie pogody jak teraz. Jest duży, jest ciepły i jest piękny. Najlepsza zdobycz wyprzedaży ;) Standardowo do sweterka mam dziurawe jeansy od Reserved i moje ulubione botki od Rene. Niestandardowe natomiast jest tło. Dzisiaj króluje zima i biel. Czerwony sweter wypadł na tym tle - bosko. Z resztą sami oceńcie.






Dzisiaj króciutko i na temat.

Miłego dnia
paaula_