Pokazywanie postów oznaczonych etykietą torebki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą torebki. Pokaż wszystkie posty

piątek, 13 kwietnia 2018

Casual Style

Hej kochani,

dawno mnie tu nie było... jakoś tak brak czasu. Antek chodzi jak szalony i teraz trzeba go gonić po całym domu, stąd chyba mnie tu mało.

Dzisiaj mam dla Was kilka fotek w stylizacji typu bizneswoman :) czarne spodnie i biała koszula to chyba podstawa każdej szafy. Na pewno każda z Was posiada u siebie te dwa ciuszki. Są idealne na każdą okazje. Zarówno czarne spodnie jak i białą koszulę można łączyć z wieloma rzeczami i prawie zawsze będzie to strzał w 10.

Ja połączyłam czarne spodnie i biała koszulę z płaszczykiem w kolorze camel, beżową torebką i szpilkami w kolorze nude.

Jak Wam się podoba takie zestawienie?







Trzymajcie się ciepło kochani,
paaula_lifestyle

niedziela, 18 lutego 2018

Dankovski Bag

Hej, Hej

dzisiaj przychodzę do Was z krótką recenzją na temat torebek Dankovski.
Firma Dankovski swoją siedzibę ma w Częstochowie - i tu szok. Powiem Wam, że jestem torebkoholiczką a nie miałam zielonego pojęcia, że takie cuda powstają u nas w Częstochowie. Trafiłam na ślad tych torebek oczywiście na instagramie. Zajrzałam na profil i oniemiałam. Torebki są cudne. Przede wszystkim są inne niż wszędzie. Oryginalne i wyjątkowe, dla oryginalnych i wyjątkowych kobiet. A przecież każda z Nas właśnie taka jest.

Kilka słów o torebce. 

Torebki Dankovski to kopertówki na łańcuszku. Ktoś powie.. wielkie WOW o kopertówkę? Tak, dokładnie tak. Bo to nie są takie zwykłe kopertówki. Kochani cała koncepcja polega na tym, że torebki są drewniane. Tak, tak dobrze widzicie.. Drewniane.. ale nie bójcie się nie całe.. Z wierzchu jest drewno a w środku materiał. Drewno jest miękkie przez co torebka nie jest ciężka. Firma posiada kilka unikalnych modeli torebek gdzie każda ma inny wzór. Kolor wypełnienia torebki też jest w różnych kolorach i co najlepsze? Sami możecie sobie skomponować taki zestaw.





Ja ze swojej strony polecam Wam te torebki bo oprócz tego, że założycie je na wielkie wyjście to spokojnie możecie je nosić do codziennych stylizacji. Ze swojej strony mam dla Was kod rabatowy -10% na hasło paaula10.

Udanych zakupów ;)

Pozdrawiam
paaula_